Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimiz, işletmenizin  marka bilinirliğini, ilişkiler kurmanızı ve web sitesi trafiği geliştirmesine yardımcı olur.

Marka Bilinirliği Oluşturma (Takipçi):

Sosyal medyada takipçilerinizi arttırmak, marka bilinirliği açısından önemlidir. Fakat daha önemlisi bu takipçilerinizin sektörünüzle alakalı kişilerden oluşmasıdır. Sosyal medya pazarlama stratejimizle buna odaklanacağız ve takipçilerinizi potansiyel müşterilerinizden oluşturmaya çalışacağız. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografik özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.

İlişkiler Oluşturma (Etkileşim):

Kitlenizle sosyal medya aracılığı ile güçlü bir bağlantı oluşturduğunuzda, sizden satın alma olasılıkları daha da arttırmış olursunuz. Sosyal medya sayfalarınızdaki etkileşimleri (beğeniler, yorumlar vb.) artırmanıza yardımcı olacağız. Ne kadar etkileşim alırsanız, hedef kitlenizle bağlantınız o kadar güçlü olacaktır.

Web Sitesi Girişlerini Arttırma (Trafik):

Web sitenizin trafiğini artırmak, satışlarınızı doğrudan etkileyecektir. Web sitenize yüksek miktarda trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Böylece hedef müşterilerinizin sayfanıza gelmesini sağlayacağız.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimiz

İşletmeler için Sosyal Medya Pazarlaması

sosyal medya yönetimi 2

Facebook Pazarlama Hizmetleri

Aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcıyla, Facebook üzerinden istediğiniz kitleye ulaşma garantilidir. İşinizi büyütmek için lider sosyal medya platformunu kullanın.

Instagram Pazarlama Hizmetleri

Bir fotoğraf çok şey söyler. İnsanların %60’ından fazlasının yeni ürünler keşfetmek için kullandığı en ilgi çekici sosyal medya platformlarından birini kullanın. Kitlenizi bugün oluşturmaya başlayın.

Twitter Pazarlama Hizmetleri

Twitter ile marka bilinirliğini arttırın. Twitter 330 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve 18-64 yaş arası her yaşta kullanılıyor. Güvenilir bir platform üzerinden güven ve ilişkiler oluşturun.

Pinterest Pazarlama Hizmetleri

Tüketici ürünleri satan işletmeler için en iyi sosyal medya platformunu kullanın. 400 milyon kullanıcıya ve öncelikle orta-yüksek gelirli kadınların olduğu bir kitleye ulaşın.

LinkedIn Pazarlama Hizmetleri

İşletme sahipleri için en popüler sosyal medya platformu üzerinden 500 milyona kadar karar vericiye ve profesyonele ulaşın. LinkedIn kullanıcılarının çoğu lisans eğitimli ve 25 yaşın üzerinde.

Youtube Pazarlama Hizmetleri

Google’dan sonra en çok kullanılan arama motoru olan Youtube’da yarattığınız kaliteli video içerikler ile markanızı kullanıcılara tanıtın ve yeni takipçiler kazanmaya çalışın.

 

 

 

sosyal medya yönetimi 3

Sosyal Medya Pazarlama Sürecimiz

# 1: Hesabınıza Özel Bir Sosyal Medya Yöneticisi Atama

Stratejinizi geliştirmek ve uygulamak için size özel bir sosyal medya yöneticisi atanacaktır. Bu kişi işinizi öğrenecek ve birincil bağlantınız olacak. Sosyal medya yöneticinizle günlük olarak e-posta yoluyla iletişim kurabilecek veya her ikiniz için de uygun bir zamanda bir görüşme planlayabileceksiniz.

# 2: İşinize Özel Sosyal Medya Stratejisi Geliştirin

Kampanyanızla yapacağımız ilk adım araştırma yapmak ve stratejinizi geliştirmek. Rekabetçi bir analiz yapacağız, buyer persona(Müşteri Karakteri) geliştireceğiz ve etkin bir içerik stratejisi oluşturacağız. Kampanyanızın size başarıya giden yol haritasını göstermesi için reklam stratejileri ve dönüşüm hunileri de geliştireceğiz.

# 3: İçerik Takvimleri ve Reklamları Geliştirin

Geliştirdiğimiz strateji konusunda hemfikir olduğunuzda, uygulamaya başlayacağız. Markanıza özgü sosyal medya içeriği ve reklamlar geliştireceğiz. Kalite güvencesi için bu içerik aylık bir içerik takvimi içinde hazırlanacaktır. Herhangi bir şey yayına girmeden önce inceleme ve onaylama olanağına sahip olacaksınız.

# 4: Büyüme Optimizasyonu ve Günlük Bakım

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz günlük yönetim ve büyüme optimizasyonunu içermektedir. Tüm sosyal medya yorum ve mesajları takip ediyoruz ve 24 saat içinde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, kanallarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtagler, takipler, yarışmalar vb.) kullanacağız.

# 5: Raporlama ve İletişim

Sosyal medya yöneticiniz incelemeniz için aylık raporlar hazırlayacaktır. Bu raporlar doğrultusunda sosyal medya pazarlama konusunda hangi konumda olduğumuzu görüp stratejimizi yeniden oluşturacağız.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Listesi

BAŞLANGIÇ

300 TL+KDV

(AYLIK)

Hesap Kurulumu

Özel Şablon Tasarımı

Hesap Bilgilerinin Düzenlenmesi

1 Hesap

Aylık 6 Gönderi Paylaşımı

Kapak ve Profil Tasarımları

 Özel Gün Paylaşımları

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

STANDART

500 TL+KDV

(AYLIK)

Hesap Kurulumu

Özel Şablon Tasarımı

Hesap Bilgilerinin Düzenlenmesi

2 Hesap

Aylık 10 Gönderi Paylaşımı

Kapak ve Profil Tasarımları

 Özel Gün Paylaşımları

 Etkinlik Paylaşımı

X

X

X

X

X

X

X

X

X

GOLD

1500 TL+KDV

(AYLIK)

Hesap Kurulumu

Özel Şablon Tasarımı

Hesap Bilgilerinin Düzenlenmesi

4 Hesap 

Aylık 12 Gönderi Paylaşımı

Kapak ve Profil Tasarımları

 Özel Gün Paylaşımları

 Etkinlik Paylaşımı

Görsel tasarımlar

Video Tasarım

Yorum-Mesaj Yönetimi

 Aylık Raporlama

X

X

X

X

X

PREMİUM

2500 TL+KDV

(AYLIK)

Hesap Kurulumu

Özel Şablon Tasarımı

Hesap Bilgilerinin Düzenlenmesi

5 Hesap

Aylık 20 Gönderi Paylaşımı

Kapak ve Profil Tasarımları

 Özel Gün Paylaşımları

 Etkinlik Paylaşımı

Görsel tasarımlar

Video Tasarım

Yorum-Mesaj Yönetimi

15 Günlük Rapor

Reklam Yönetimi

Reklam Görseli Tasarımı

Reklam Raporlama

Kampanya Oluşturma ve Takibi

Rakip Firma Araştırması

Fiyat Listesi ile İlgili Sıkça Sorulan sorular

Özel Şablon Tasarımı Nedir?

Sizin bize göndermiş olduğunuz resimleri, görselleri, içerikleri size özel hazırladığımız şablonlara oturtarak paylaşıyoruz.

Hesap Bilgilerinin Düzenlenmesi

Her sosyal medya sayfanıza ait tüm ayarlamaları yapıyoruz. Eksik olan ayarları(kullanıcı adı, hakkımızda, adres bilgileri, profil yazıları vb.) düzenliyoruz. Sayfanızı eksiksiz hale getiriyoruz ve tam optimizasyon gerçekleştiriyoruz.
 
Aylık Paylaşımlar Nasıl Oluyor?
 
Bize göndermiş olduğunuz içerikleri, sizle belirlediğimiz içerik takvimine göre günü ve saati gelince paylaşıyoruz. Buradaki tüm içerikler sizden geliyor. Sizin için içerik tasarlamamızı istiyorsanız bir üst paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Etkinlik Paylaşımı Nedir?
 
İşletmenizin gerçekleştirdiğiniz etkinliklere özel içerikler üreterek sosyal medya sayfalarımızda paylaşıyoruz, takipçilerinize duyuruyoruz.
 

Yorum-Mesaj Yönetimi Nedir?

İçeriklerinize yapılan yorumları ve size gönderilen mesajlarını takipçisi oluyoruz. Yapılan yorumlara ve gelen mesajlara sizin yönlendirmenizle cevap veriyoruz. 

Reklam Yönetimi Nedir?

Sosyal medya hesaplarınızda reklam yayınlamak istiyorsanız bu yönetimi biz yapıyoruz. Reklam ayarlarının yapılması, doğru kullanıcılara ulaşabilmek için reklam hedeflemesini gerçekleştiriyoruz.

Reklam Raporlama Nedir?

Yayınladığınız reklamların analizlerini yaparak, size rapor halinde sunuyoruz. Örneğin reklamınız kaç kişiye ulaştı, kaç kere tıklandı vs.
 
Rakip Firma Araştırması Nedir?
 
Sektörünüzdeki rakip firmalar ne durumda, onlardan farklı neler yapabiliriz, onların önüne nasıl geçebiliriz gibi konularda araştırmalar yaparak size sunuyoruz. Sizin de onayınızdan sonra sosyal medya yönetim stratejimizi belirliyoruz.
 
diğer hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Reklamları

Gelin sosyal medya reklamlarınızı planlayalım, hedef müşterilerinize daha kolay ulaşın, işletmenizi tanıtın, satışlarınızı arttırın.

Google Reklamları

Dünyada en çok kullanılan arama motoru Google’da belirlediğiniz anahtar kelimelerde ilk sıraya oturun, müşterilerinize çok daha kolay ulaşın, telefonlarınız daha çok çalsın.

E-mail Pazarlama

İşletmenizdeki son haberleri, indirimleri, kampanyaları müşterilerinize mail aracılığı ile iletin. Listenizi bizimle paylaşın, maillerinizi, e-bültenlerinizi sizin yerinize biz atalım.

SEO ve Site Hız Arttırma Çalışmaları

Google’da ilk sıralara tırmanmak için iyi bir SEO çalışması ve hızlı bir site çok önemlidir. SEO skorunuzu nasıl arttıracağınız, sitenizi nasıl daha hızlı hale getireceğiniz konusunda sizi yönlendirelim.

WordPress Site Kurma

Hala bir websiteniz yoksa, gelin wordpress sitenizi kuralım, tüm ayarlamalarını yapalım, eklentilerini kuralım, size hazır bir halde teslim edelim.İşletmeniz 7/24 açık olsun, müşterilerinize websiteniz aracılığı ile ulaşın.

Google My Business

Google Benim İşletmem ile Google aramalarda yukarılara tırmanın, Rakipleriniz arasında en üstte siz çıkın. Hedef müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırın.

Katalog ve Broşür Düzenleme

Hazırlamış olduğunuz katalog ve broşürlerde düzenlemeler yapılması gerekiyorsa bize gönderin, sizin yerinize düzenleyelim.

Google Search Console ve Google Analytics

İnternet sitenizin Google Search Console ve Google Analytics kurulmlarını yapalım. Hem sitenizi Google’da indekslenmesini kolaylaştırın hem de sitenize gelen ziyaretçilerini davranışlarını inceleyin, sitenizi buna göre optimize edin.

 

 

 


Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim formundan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0850 255 17 97 telefon numarasından da bize ulaşabilirsiniz.